Kurumsal

VİZYONUMUZ 

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, yenilikçi, güvenilir, tercih edilen bir çözüm ortağı olmayı sürdürerek, ulusal pazardaki öncülüğümüzü korumak ve uluslararası pazarda marka bilinirliğini arttırmak.
 

MİSYONUMUZ 

Kurumsal hedef, strateji ve etik değerlerimiz çerçevesinde büyüme politikaları izleyerek,  iç ve dış müşteri memnuniyetini sürekli kılmak; yasalara, çevreye ve tüm paydaşlarımıza saygılı, güvenilir ve müşterilerimiz için uzun vadeli çözüm ortağı olmayı sürdüren bir kuruluş olmak.

Hakkımızda

2008 yılında Şimtaş Nakliyat olarak faaliyete geçen işletmemiz, -18 C soğutma kapasitesine sahip Frigrofrik araçlarla Su ürünleri sektöründe yurtiçi nakliyat hizmetlerinde çözüm ortağınız olmaktadır.

Su ürünleri sektöründe, Et ve Balık taşımacılığında , Dondurulmuş gıdalarda, ilaç ve ham made taşımacılığında, kuru gıda taşımacılığında,
-18 C frigofrik araçlarımızda zamanında ve sağlıklı bir lojistik hizmeti sunmaktayız.

2008 yılında 25 Tonluk tek araçla başladığımız bu serüvenimizde 2021 yılı itibariyle 2 tır, 6 kamyon, 6 çekici, 5 kapalı dorse, 1 açık dorse ve 2 traktörlük araç parkuruna erişmiş bulunmaktayız.

Şimtaş Nakliyat; Bölgenin önde gelen kuruluşlarına daimi hizmet vermekte, kurumsal taşıma vizyonu ile sektörün ihtiyaçlarını en iyi şekilde cevap vermektedir.

Türkiye’nin her noktasına tescilli ŞİMTAŞ markası adı altında lojistik desteğini sürdüren firmamız, gelişmemize ortak olan tüm iş ortaklarımıza teşekkür eder ..

Kalite Belgelerimiz

TOP